Instagram Hizmetleri

Instagram sayfanıza Takipçi, Beğeni, Otomatik Beğeni, Video Görüntülenme ve daha fazla servislerimizden yararlanın..

28 Hizmet Mevcut

Türk gerçek Takipçi

İnstagram Türk takipçi satın al, organik, aktif ve doğal hesaplar sizleri takip edecektir, kitlemiz tamamen gerçek hesaplardır. Bilgi:Türk takipçi paketlerindeki düşüş en kötü ihtimalle %50-55'dir. Gerçek,Türk, ağırlıkla Aktif Takipçi Paketleri, Şifre istemiyoruz. Not: Yüklenme süresi paket büyüklüğüne göre değişmektedir. 10.000 takipçi gün içinde yüklenir.

Organik Türk Çekiliş Takipçisi

İnstagram çekiliş takipçi satın al, türk, gerçek ve organik hesaplar tarafından yavaş ve doğal bir şekilde takip edileceksiniz. Bilgi:Elimizde bulunan birçok instagram sayfasında çekiliş düzenleyerek, çekiliş koşullarında hesabınızı takip etmeyi de ekleyerek gerçek takipçilere sahip olmanızı sağlıyoruz. •Gerçek, Organik, Doğal Türk hesaplar tarafından takip ediliyorsunuz. Bundan kalitelisi yok. Şifre istemiyoruz. Organik çekiliş sayfalarından sağlanan takipçi paketlerindeki düşüş en kötü ihtimalle %50-55'dir, bu piyasadaki diğer paketlere göre daha az. Not: Yüklenme süresi paket büyüklüğüne göre değişmektedir. 1000 takipçi gün içinde yüklenir.

Garantili-Düşmeyen Takipçi

Instagram düşmeyen takipçi satın al, garantili takipçi satın al, telafi hizmeti olan düştükçe yenilenen takipçi paketleri. Bilgi: Yabancı Kullanıcılar. 365 Gün Garantili. Düşüş olursa yeniden yüklenir. Şifre istemiyoruz. Not: Yüklenme süresi paket büyüklüğüne göre değişmektedir.

Yabancı Gerçek Takipçi

Yabancı takipçi satın al, instagram yabancı gerçek takipçi paketlerimiz ucuz ve kaliteli, az düşüş gösteriyor ve çok popüler.Bilgi: Yabancı Gerçek Takipçiler. Şifre istemiyoruz. En kötü ihtimalle %40-45 düşüş olur. Not: Yüklenme süresi paket büyüklüğüne göre değişmektedir. 5.000 takipçi gün içinde yüklenir.

Karışık Takipçi

İnstagram takipçi satın al, mobil ödeme ya da faturaya yansıtma ucuz ve güvenilir takipçi satın alarak hesabınızı kasabilirsiniz.Bilgi: Karışık Türk-Yabancı / Aktif-Bot hesaplar •Instagram kaynaklı silinme, düşüş görülebilir. Yüklenme süresi paket büyüklüğüne göre değişmektedir. 5000 takipçi gün içinde yüklenir. •Düşüş oranı en kötü ihtimalle %70-80i düşüş gösterme eğilimindedirler. •Düşüş olursa telafisi yok. Not: Organik takipçi paketlerimiz bunlara görece daha kalıcıdır. Şifre istemiyoruz.

Bot Takipçi

Bot takipçi satın al, instagram bot takipçi satın alarak en ucuz ve güvenilir takipçiyle tanışın, mobil ödeme ve anında yükleme. Bilgi:Bot Yabancı Takipçiler. Takipçiler programlar tarafından açıldığı için instagram tarafından fark edilmesi kolay ve hepsi silinebilir, eskiden atılan ve hiç düşmeyen bot takipçiler piyasada artık yok. Sunulan bu takipçilerde de herhangi bir gün kadar kalıcılık garantisi yok. Şifre istemiyoruz. Bot Takipçiler instagram tarafından tamamen silinir, kesinlikle telafisi yok. Not: Yüklenme süresi paket büyüklüğüne göre değişmektedir. 10.000 takipçi gün içinde yüklenir.

Yabancı Beğeni

İnstagram beğeni satın al, gerçek beğeni satın alarak, keşfette öne çıkın ve farkınızı ortaya koyabilirsiniz, hızlı satın al. Bilgi: Fotoğraf ve resimlerinize, albümlere, videolara beğeni satın alabilirsiniz. Telefonda Bağlantı adresi(Link) nasıl kopyalanır? 1.Beğeni satın almak istediğiniz paylaşıma tıklayın, 2.Sağ üstteki Üç Noktaya tıklayın, 3.Paylaş butonuna tıklayın, 4.En altta Bağlantıyı Kopyala butonuna basın Şifre istemiyoruz. Not: Paket tek paylaşım için geçerlidir, birkaç paylaşım için bölünemez.

Türk Beğeni

İnstagram Türk beğeni satın al, organik olarak sayfanızın gerçek beğenilere ulaşmasını sağlayın, %100 Türk ve gerçek hesaplar. Bilgi: Fotoğraf ve resimlerinize, albümlere, videolara beğeni satın alabilirsiniz. •Telefonda Bağlantı adresi(Link) nasıl kopyalanır? 1.Beğeni satın almak istediğiniz paylaşıma tıklayın, 2.Sağ üstteki Üç Noktaya tıklayın, 3.Paylaş butonuna tıklayın, 4.En altta Bağlantıyı Kopyala butonuna basın Şifre istemiyoruz. Not: Paket tek paylaşım için geçerlidir, birkaç paylaşım için bölünemez. Beğeniler ağırlıkla TÜRK gerçek hesaplardan gelmektedir. Beğeninin aralıklarla yavaş yavaş ya da hızlı gelmesi ayarlanabilir, müşteri notuna yazabilirsiniz.

Aylık Otomatik Yabancı Beğeni

Oto beğeni satın al, instagram hesabınız için 1 aylık otomatik gelen ve tüm fotoğraflara yüklenen gerçek beğeniler satın alın. Bilgi: Paylaşım kotası paket altında yazmaktadır, fotoğraf ve resimlerinize, albümlere, video, reels, igtv hepsine beğeni gelir. Not: 30 Gün boyunca geçerlidir. Beğeninin yavaş ya da hızlı gelmesi ayarlanabilir. •Şifre istemiyoruz. Paylaşım limiti arttırmak istiyorsanız; bizimle iletişime geçebilirsiniz; WhatsApp: 0543 109 10 30

Aylık Otomatik Türk Beğeni

Oto Türk beğeni satın al, instagram hesabınız için Türk gerçek hesaplar tarafından 1 ay boyunca tüm fotoğraflara yüklenen beğeni. Bilgi: Paylaşım kotası paket altında yazmaktadır, fotoğraf ve resimlerinize, albümlere, video, reels, igtv hepsine beğeni gelir. Not: 30 Gün boyunca geçerlidir. Beğeninin yavaş ya da hızlı gelmesi ayarlanabilir. Şifre istemiyoruz. Paylaşım limiti arttırmak istiyorsanız; bizimle iletişime geçebilirsiniz; WhatsApp: 0543 109 10 30

Tek Gönderi Keşfet

Keşfet satın al, instagramda keşfete çıkmak artık daha kolay, influencer hesaplarının kurtarıcısı paketlerimizle hemen tanışın.Bilgi: Bu paket sayesinde; Gönderi istatistiklerinde bulunan Erişim + Profil Ziyareti + Etkileşim + Gösterimler(Keşfet'ten,Profilden,Konu Etiketlerinden,Diğer'den) tüm kısımlarda artış görülmektedir. Bu paketler %100 Keşfete çıkma garantisi vermez, Profilde ki organik kitle(beğeni,yorum,izlenme,takipçi) ne kadar iyiyse o kadar fazla destekler ve daha fazla etki görülür. Not: Tavsiye edilen kullanım reçetesi Sayfanızda gerçek kitleniz var ise alım yapın, o zaman etkisi olacaktır. Keşfet Paketiyle birlikte gönderiye beğeni, izlenme, yorum, kaydetme hizmeti almak paketten alacağınız etkiyi 5 katına kadar çıkaracaktır. ️Sayılar neyi ifade ediyor? Gönderi istatistiklerinde bulunan başlıklardaki değerleri sayı kadar arttırır.

Tek Gönderi Kaydet

Kaydet satın al, instagram gönderilerinizdeki kaydetme sayılarını arttırarak keşfete çıkmayı kolaylaştırın, takipçi kazanın.Bilgi: Kaydet sayısı keşfet desteği sağlayabilir. Not: Bu sayıları görebilmek için hesabınız profesyonel hesaba geçiş yapmış olmalı.

Profil Ziyareti Arttırma

Profil ziyareti satın al, instagram hesabınızın profil ziyareti istatistiklerini yükseltmek için paketlerimizi inceleyebilirsiniz.Bilgi: Profil Ziyareti paketi genel istatistiklerde bulunan hesap hareketleri kısmına ya da gönderi istatistiklerine yansır. Profil ziyaretini isterseniz gönderiye isterseniz hesabın geneline alabilirsiniz. Not: Bu sayıları görebilmek için hesabınız profesyonel hesaba geçiş yapmış olmalı.

Paylaşım Sayısı Arttırma

İnstagram paylaşım satın al, istatistiklerde bulunan DM, paylaş istatistiğini sayısal olarak arttırır, hızlı gönderim.Bilgi: Bu paket sayesinde; Gönderi istatistiklerinde bulunan DM - Paylaşım başlığında artış görülmektedir. Bu paketler %100 Keşfete çıkma garantisi vermez, Profilde ki organik kitle(beğeni,yorum,izlenme,takipçi) ne kadar iyiyse o kadar fazla destekler ve daha fazla etki görülebilir. Not: Paket tek paylaşım için geçerlidir, birkaç paylaşım için bölünemez. Gönderi istatistiklerinde bulunan DM değerlerini aldığınız sayı kadar arttırır. Herhangi bir keşfet garantisi sunmaz.

Aylık Otomatik Keşfet Hizmeti

İnstagram aylık keşfet paketi satın al, otomatik olarak her gönderinize keşfet desteği sağlayan, istatistik ve etkileşim artışı.Bilgi: Bu paket sayesinde; Gönderi istatistiklerinde bulunan Erişim + Profil Ziyareti + Etkileşim + Gösterimler(Keşfet'ten,Profilden,Konu Etiketlerinden,Diğer'den) tüm kısımlarda artış görülmektedir. Bu paketler %100 Keşfete çıkma garantisi vermez, Profilde ki organik kitle(beğeni,yorum,izlenme,takipçi) ne kadar iyiyse o kadar fazla destekler ve daha fazla etki görülür. Not: Sayılar neyi ifade ediyor? Gönderi istatistiklerinde bulunan başlıklardaki değerleri sayı kadar arttırır. Bu sayıları görebilmek için hesabınız profesyonel hesaba geçiş yapmış olmalı. Paylaşım kotası paket altında yazmaktadır, fotoğraf ve resimlerinize, albümlere, video, reels, igtv hepsinde istatistik artışı görülür gelir.

Aylık Otomatik Kaydet Hizmeti

instagram aylık kaydetme satın al, aylık olarak paylaştığınız tüm gönderilerinize otomatik olarak kaydetme yüklenmesi satın al.Bilgi: Gönderinizdeki Kaydetme Sayısını arttırabilirsiniz. Paylaşım kotası paket altında yazmaktadır, fotoğraf ve resimlerinize, albümlere, video, reels, igtv hepsinde istatistik artışı görülür gelir.Kaydet sayısı keşfet desteği sağlayabilir. Not: Bu sayıları görebilmek için hesabınız profesyonel hesaba geçiş yapmış olmalı.

Keşfet Etkili İzlenme (TÜM VİDEOLAR İÇİN)

Instagram keşfet etkili izlenme satın al, istatistik artışı sağlar, fazla izlenme gönderilir keşfete çıkması desteklenir.Bilgi: Video, Reels, IGTV hepsi için geçerlidir. Telefonda Bağlantı adresi(Link) nasıl kopyalanır?; 1.İzlenme satın almak istediğiniz paylaşıma tıklayın, 2.Üç Noktaya tıklayın, 3.Paylaş butonuna tıklayın, 4.En altta Bağlantıyı Kopyala butonuna basın Şifre istemiyoruz. Not: Keşfete çıkarma ihtimalini fazlasıyla arttırır. İşletme sayfalarında istatistiklerden görülebilir. Bu paket istatistiklerde dağılır, kaydetme ve beğeni de gelebilir. Paket tek paylaşım için geçerlidir, birkaç paylaşım için bölünemez.

Canlı Yayın İzleyici

Canlı yayın izlenme satın al, instagram canlı yayınlarınızda; 1 saat boyunca yayında kalan düşmeyen türk izleyici gönderiyoruz.Bilgi: İzleyiciler Türk ya da Yabancı olabilir o an hangisi çalışıyorsa o atılır, satın almadan önce sorabilirsiniz. Not: 60 dakika boyunca yayında kalırlar düşme olmaz, yorum ve beğeni yapmazlar.

Hikaye-Story İzlenme

instagram hikaye izlenme satın al, storylerinize Türk gerçek hesaplar tarafından görüntülenme satın alın, keşfet etkisi yaşayın.Bilgi: Satın alımdan önceki Tüm hikayelerinize ayrı ayrı yansıyacak. Tek hikaye için değil var olanlar için geçerlidir. Not: Karışık data. Şifre istemiyoruz.

Hikaye-Story Yukarı Kaydırma

Hikaye yukarı kaydırma satın al, instagram'da influencerların en çok sevdiği swipe up sayısını arttıran paketlerimiz sizinle.Bilgi: Tek hikaye için geçerlidir. Not: Yabancı data, şifre istemiyoruz.

Hikaye-Story Anket Oyu Al

instagram hikayesinde bulunan anket için oy satın alın, storylerde istediğiniz seçeneğe oy kullandırabilirsiniz. Mobil ödeme var.Bilgi: Tek hikaye için geçerlidir. Not: Yabancı data, şifre istemiyoruz.

Aylık Otomatik Hikaye-Story İzlenmesi

İnstagram oto hikaye izlenme satın al, aylık ve limitsiz olarak paylaştığınız tüm hikayelere yüklenen otomatik izlenme paketleri. Bilgi: Günde 1 defa belirlediğiniz saatte tüm hikayelere gönderim yapılır. 30 gün devam eder. Not: Karışık data, şifre istemiyoruz.

Karışık Yorum

instagram yorum satın al, kullanıcılarımız tamamen türk gerçek hesaplardır. Sizin istediğiniz birebir cümleler yazılacaktır. Bilgi: Sizin istediğiniz yorumlar Türk ve Gerçek isteğe göre Yabancı Gerçek hesaplar tarafından yazdırılacaktır. Not: Şifre istemiyoruz. Tek Paylaşım için geçerlidir bölünemez.

Kadın Ağırlıklı Yorum

Kadın yorum satın al, instagram bayan türk ve gerçek hesaplar ile sizin istediğiniz yorumları yazdırıyoruz, kaliteli kullanıcılar. Bilgi: Instagram Kadın Ağırlıklı Yorum Paketleri. Sizin istediğiniz yorumlar Türk ve Gerçek isteğe göre Yabancı Gerçek hesaplar tarafından yazdırılacaktır. Not: Yorumlar ağırlıkla Kadın, gerçek hesaplar tarafından gönderilmektedir. Tek Paylaşım için geçerlidir bölünemez.

Mavi Tikli Kullanıcıdan Yorum

Mavi tiklı yorum satın al, gerçek ünlü ve mavi tiklı hesaplar sizin istediğiniz yorumları fotoğraflarınıza yazıyor, fenomen olun. Bilgi: TÜRK Gerçek Mavi Tiklı Kullanıcılar. Tek Paylaşım için geçerlidir bölünemez. Not: İstediğinizi Türkçe yorumu ya da emojiyi yorum olarak yazdırabilirsiniz. Her yorumu farklı kullanıcı yapacaktır.

Yorum Beğenisi

Yorum beğeni satın al, instagram hesabınızdan yaptığınız yorumlara beğeni alarak en üste taşıyın ve öne çıkın, anında yüklenir. Bilgi: Yorum Beğenisi Yabancı Kullanıcılar Tarafından Gelmektedir. Not: Paylaşımda beğenilecek yorumu atan kullanıcının aynı paylaşımda başka yorumu olmaması gerekiyor.

Toplu Takip Bırakma

Instagram hesabınızda takip edilenleri topluca silebilirsiniz, toplu takipten çıkarma satın al, engellere takılmadan doğal yapılır. Bilgi: Bu hizmet bünyesinde günlük olarak 300 takip edilen hesap takip edilmekten çıkarılır. Daha fazlası hesabınızı kapanma riskine sokabilir. Not: Şifre olmadan bu işlem maalesef yapılmamaktır.

Gizli Profilleri Görme

instagram gizli hesapların fotoğraflarını görmek için hizmetimizi satın alabilirsiniz, video, hikaye, takipçiler gibi kısımlar. Bilgi: Stalk asıl böyle yapılır, gizli hesapları görebiliyoruz ve size gösterebiliyoruz. Gizli Hesapların, Paylaşımlarını, Hikayelerini, Takipçilerini, Takip ettiklerini size gösterebiliriz. Not: Her hesabı göremiyoruz bu yüzden satın almadan önce mutlaka whatsapp üzerinden yazıp görülüp/görülmediğini teyit ettikten sonra satın alım yapınız.

SORU VE SORUNLAR İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ!
Favorilerim
Sipariş Sorgula
Whatsapp
05431091030
Kapat
Sipariş Sorgula

Sorgulamak istediğiniz siparişin kodunu giriniz!

Geçmiş Siparişleriniz

Tarayıcı önbelleğine kaydedilen siparişlerinizi daha hızlı takip edebilirsiniz

UYARI !

Dikkat Uyarı

Hesabı gizli ayardan çıkarınız.

Kesinlikle şifrenizi kimseyle paylaşmayın !