Youtube Hizmetleri

Youtube abone satın al, saatlik izlenme, beğeni ve izlenme ve hiç bir yerde bulunmayan Türk gerçek yorum satın alın.

6 Hizmet Mevcut

Abone

Youtube abone satın al, düşüşün az olduğu ve organik şekilde yüklenen ucuz youtube abone paketlerimizi mobil ödemeyle satın alın. Bilgi: Global hesaplar, yükleme yavaş yavaş gerçekleşir. Günlük 30-50 yükleme gerçekleşir. 1000 takipçi ortalama 30 günde yüklenir. Not: Şifre istemiyoruz. Düşüş oranı ise geçen yıldan bu zamana %10-15 civarında olmuştur.

İzlenme

Youtube izlenme satın al, görüntülenme sayınızı gerçek ve doğal arttırmanın artık daha kolay yolları var, mobil ödemeyle satın al. Bilgi: Youtube izlenmelerinde 1 ay garanti vardır herhangi bir düşüş durumunda telafi edilir. 1 ay sonrasında ise büyük düşüş görülmemiştir, yine de garantisi yoktur. Not: 30 sn. - 4 dk. arası izlenme süresi, global dünya geneli izlenme. Tek paylaşıma geçerlidir, bölünemez.

Beğeni

Youtube beğeni satın al, videolarınıza düşüş olmayan gerçek beğeniler satın alın %100 güvenilir bir şekilde ödeme yapın. Bilgi: Youtube beğenilerinde bu zamana kadar düşüş görülmemiştir. Not: Global beğeniler, Tek paylaşıma geçerlidir, bölünemez.

Yorum

Youtube yorum satın al, gerçek ve Türk hesaplar tarafından sizin istediğiniz yorumlar birebir şekilde videonun altına yazılır. Bilgi: Youtube yorumlarında bu zamana kadar düşüş görülmemiştir. Tek paylaşım için geçerlidir, bir kaç paylaşıma bölünemez. Not: Türk gerçek kullanıcılar tarafından, sizin istediğiniz yorumlar yazdırılır. Yorumların hepsini sizin iletmeniz gerekiyor.

Saatlik İzlenme

Youtube saatlik izlenme satın al, 4000 saat izlenme satın alarak kanalınızın para kazanmasını hemen, kolayca aktif hale getirin. Bilgi: Video uzunlugu en az 1 saat olması gerekmektedir. Embed açık olması gerekmektedir. Video yerleştirmelere izin verilmesi gerekmektedir. Kanalda; telif, spam, ceza, +18 video ve tekrarlanan içerik olmaması gerekmektedir. İzlenme süreleri ortalama 10-15 dakika aralığındadır. Video izlenimleri tamamen organik olarak izletilmektedir. Hizmet alınan video veya videolar onay aldıktan sonra dahi silinmemeli ve gizliye alınmamalıdır. Not: Bu yüzden izlenim süreleri ve saat veri düşmeleri gerçekleşebilir. ( 30 gün garantilidir.) %80-90 arası izlenme süresi vardır. •Video içeriğinizden dolayı onay süreci ve içerik sizi alakadar eder. O yüzden dolayı kimse yüzde yüz onay alacak diye bir hizmet yoktur. Youtube video politaklarından dolayı youtube onay sürecinde bizimle alakası yoktur. Tamamen sizin içeriğiniz ve tekrarlanan içerik vs. alakaladır.

Dislike

Youtube dislike satın al, videoların beğenmeme sayısını arttırabileceğiniz paketlerimiz güvenilir bir şekilde satın alabilirsiniz. Bilgi: Global hesaplar, bu zamana kadar düşüş görülmemiştir. Not: Tek paylaşıma geçerlidir, bölünemez.

SORU VE SORUNLAR İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ!
Favorilerim
Sipariş Sorgula
Whatsapp
05431091030
Kapat
Sipariş Sorgula

Sorgulamak istediğiniz siparişin kodunu giriniz!

Geçmiş Siparişleriniz

Tarayıcı önbelleğine kaydedilen siparişlerinizi daha hızlı takip edebilirsiniz

UYARI !

Dikkat Uyarı

Hesabı gizli ayardan çıkarınız.

Kesinlikle şifrenizi kimseyle paylaşmayın !